21.11.22

21 листопада - Всесвітній день вітань

Кожен з нас (особливо чемні дітки 😉) вітається щодня. Привітанням ми можемо показати безліч почуттів, виражаємо повагу та своє ставлення до людини, створюємо дружню обстановку.
Вітайте один одного, вітайте знайомих і незнайомих людей. Вітання знімає напруженість та налаштовує на позитив, а ще відкриває життю Вас і тих, кому Ваше вітання адресовано.
Вітаємо Вас!

20.11.22

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Ми вітаємо  Вас, і малих і дорослих, з цим святом і бажаємо Вам в душі завжди залишатися дітьми і не переставати вірити в дива.
А ще  творити дива власноруч, особливо для тих, хто цих див потребує.
Діти – найвразливіша частина суспільства, вони гостро переживають наслідки суспільних проблем: бідності, кризи сім’ї та інших. Згідно статистики абсолютно здоровими народжується менше третини дітей, кожна сьома дитина виховується в неповній сім’ї, а шість мільйонів дітей проживає в соціально несприятливих умовах.
Всесвітній день дитини відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвячений він діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
20 листопада для святкування обрано не випадково: в 1959 році в цей день було прийнято Декларацію прав дитини, а в 1989 - Конвенцію про права дитини (яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини).

09.11.22

9 листопада - День української писемності та мови

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Ми пропонуємо Вам добірку висловів про українську мову.


* * *
"Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів — скількома епітетами супроводяться визнання української мови... Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе."
Олесь Гончар